Idea - Dzieci BEZ
226
page-template-default,page,page-id-226,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Karolina Gawrońska
O mnie

Moje pasje

Moje główne pasje: jedzenie i sport. Jestem magistrem finansów i rachunkowości i studentką dietetyki, która wolnych chwilach tworzy własne przepisy. Jestem pasjonatką niemal każdego rodzaju sportu i aktywnego stylu życia, którym staram się zarazić wszystkich dookoła. Nie tylko bieganie, ale również triathlon stał się częścią mojego życia. Od czerwca 2016 jestem WEGANKĄ, ponadto jestem założycielką bloga www.savoryorsweet.pl.

 

Skąd pomysł na tego bloga? Wiele matek pytało mnie o roślinne przepisy dla dzieci z alergiami pokarmowymi. Postanowiłam zatem założyć drugiego bloga, który będzie skupiał się głównie na tym problemie. Ponadto KOCHAM DZIECI! 

Propozycje z bloga sprawią, że z łatwością przygotujesz posiłki dla Twojego alergicznego dziecka. Przepisy są odpowiednio zbilansowane, by zapewnić najmniejszym odpowiedni rozwój i by ich organizmy były odżywione, jednocześnie dając sporo energii! Nie znajdziesz tu „białych morderców”- białą mąkę zastępuje ciecierzyca, fasola, burak, marchewka czy nawet szpinak, a biały cukier pójdzie w zapomnienie dzięki zdrowym zamiennikom i składnikom, które nieraz Cię zaskoczą.
Wegańskie przepisy nie tylko dla dzieci? Wejdź na mojego drugiego bloga i zainspiruj się!

Jedz dużo owoców i warzyw, zwłaszcza zielonych

Węglowodany to Twój przyjaciel, nie wróg

Przekonaj się, że dieta roślinna jest super!

WEGANIZM?

Karolina Gawrońska

Moja historia

Uwielbiam podróżować, jeść i aktywnie spędzać czas. Gdy w moim życiu występują te 3 elementy, jestem szczęśliwa. Moje dotychczasowe podróże bardzo mnie zmieniły. Po moim półrocznym pobycie w Turcji stałam się prawdziwym mięsożernym „potworkiem” i maniakiem. Mogłam jeść mięso na śniadanie obiad i kolację, tak je uwielbiałam. Lecz niestety miałam poważny problem, obsesyjnie liczyłam kalorie i traktowałam jedzenie jak wroga. To trzeba było zmienić.

Po 2 latach wyjechałam znów na pół roku, do Chorwacji. Ta podróż całkowicie mnie odmieniła, ponieważ wróciłam do Polski jako weganka! Powodem tej zmiany były zarówno względy etyczne jak i zdrowotne. Nadal się uczę wiele o weganizmie, ale na ten moment jedynie mogę powiedzieć, że jest to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Czuję się fantastycznie, jestem szczęśliwa, nie liczę kalorii i zawsze jem do syta – a tego życzę każdemu!

Motywacja

Weź sprawy w swoje ręce i przekonaj się, że przygotowywanie posiłków dla dziecka z alergią pokarmową nie musi być udręką! Otwórz się na nowe smaki i połączenia, podawaj swojemu dziecku pełnowartościowe i zdrowe posiłki, które będą odżywcze i pożywne!

Odwiedź mnie na INSTAGRAMIE